פרופ' מוטי שוחט: מדיניות הפרטיות

מתוך Genopedia - פרופ' מוטי שוחט

קפיצה אל: ניווט, חיפוש

ברוכים הבאים!

זוהי גירסה 1 של האתר Genopedia. האתר הינו פרטי לחלוטין ואינו קשור לשום גוף רשמי או מסחרי. התוכן המופיע באתר הינו לשימוש פרטי בלבד. האתר הינו הרכוש הבלעדי של חברת Mornetware בע"מ וכל הזכויות שמורות לו.

הכניסה לאתר היא אישית ורק למורשים שקיבלו קוד כניסה למערכת. כל כניסה ללא מורשים הינה עבירה על החוק.

למורשים שקיבלו קוד כניסה מעודכן, אנו מאחלים הנאה רבה אך אין לעשות שימוש באתר זה מלבד קריאה. האתר נועד לספק לך כלי לעזר למידע כללי בנושאים שכיחים בתחום הגנטיקה הרפואית.

בסריקה מהירה של רשת האינטרנט לא מצאתי אתרים פעילים שעוסקים המתן מידע רפואי בנושא כזה, ואילו חיפושי ספרות רפואית בגנטיקה אינם מאפשרים לציבור הרחב לקבל מידע קליט ואמין בפרופורציות הרפואיות הנכונות.

כפי שבטח שמתם לב, האתר מעוצב בפשטות ואינו עשיר בגרפיקה, וזה לא במקרה. מניסיון אישי אני יודע שטוב דיוק ואמינות מאשר עודף גרפיקה ואנימציות המכבידים על הדפדפן ודי מעצבנים את רוב הגולשים בדרך כלל. מטרת האתר היא לספק מידע חיוני בנוחיות וביעילות.

רצוי להתעדכן בשלבים שונים של ההריון כי באתר נכנסים עידכונים אשר הינם חשובים בתחום זה המתחדש במהירות. כמו כן יש להתעדכן בכל הריון לגבי בדיקות גנטיות חדשות שנוספו מאז נבדקתם לאחרונה.


אם יש לכם שאלות, הצעות והערות - אשמח לקבל מכם הערות לפי הכתובת מטה. תודה מראש על שיתוף הפעולה וגלישה מהנה.

העורך: פרופסור מוטי שוחט

מומחה ברפואת ילדים וגנטיקה רפואית


[עריכה] הצהרת הפרטיות של "Genopedia" במורנטוואר בע"מ

מורנטוואר בע"מ פועלת מתוך מחויבות לשמור על פרטיותך. הצהרת פרטיות זו של מורנטוואר בע"מ חלה על משפחת אתרי מורנטוואר בע"מ והיא קובעת את נהלי איסוף הנתונים והשימוש בהם בכל האתרים והשירותים של מורנטוואר בע"מ;

Genopedia של מורנטוואר בע"מ הוא אתר אינטרנט לקהל הרחב, המיועד למשתמשים בכל הגילאים. האיסוף וההפצה של מידע אישי אודות כל המשתמשים והשימוש במידע מתבצע באופן שמתואר בהצהרת פרטיות זו. הצהרה זו מכילה סעיף הכולל פרטים ספציפיים בנוגע למידע אישי הנאסף מילדים. איסוף המידע האישי שלך.

באתרים מסוימים, מורנטוואר בע"מ אוספת מידע אישי, כגון כתובת הדואר האלקטרוני שלך, שמך, כתובת בבית או בעבודה או מספר טלפון. מורנטוואר בע"מ עשויה אף לאסוף מידע דמוגרפי, כגון מיקוד, גיל, מין, העדפות, תחומי עניין ונושאים מועדפים. מידע שנאסף על-ידי מורנטוואר בע"מ עשוי להיות משולב עם מידע שהתקבל משירותים אחרים של Microsoft ומחברות אחרות.

באפשרותך לבחור ביצירת פרופיל ציבורי אופציונלי, המכיל מידע אודותיך, כגון תחביבים ותחומי עניין. כל מידע שתבחר להזין בפרופיל הציבורי שלך יהיה גלוי בפני משתמשים אחרים באתרים ובשירותים של מורנטוואר בע"מ; כאשר תהיה אינטראקציה בינך לבין משתמשים אחרים (לדוגמה, בעת שליחת הודעת מורנטוואר בע"מ Hotmail לחשבון דואר אלקטרוני אחר של מורנטוואר בע"מ או בעת אינטראקציה בחדר צ'אט של מורנטוואר בע"מ), עשוי להיות מוצג קישור אל הפרופיל הציבורי שלך. מורנטוואר בע"מ ממליצה לך להיות זהיר ולכלול בפרופיל הציבורי שלך רק מידע שנוח לך לשתף עם הציבור באופן כללי.

מורנטוואר בע"מ אוספת גם מידע מסוים אודות החומרה והתוכנה במחשב שלך. מידע זה עשוי לכלול: כתובת IP, סוג הדפדפן, שמות קבוצות מחשבים, זמני גישה וכתובות אתרי אינטרנט שמהם הגעת. מידע זה משמש את מורנטוואר בע"מ להפעלת השירות, לשמירה על איכות השירות ולצורך סטטיסטיקה כללית לגבי השימוש במורנטוואר בע"מ.

מורנטוואר בע"מ עוקבת אחר הדפים בהם מבקרים לקוחותינו במסגרת מורנטוואר בע"מ, כדי לגלות אילו אתרים ושירותים ב- מורנטוואר בע"מ הם הפופולריים ביותר. נתונים אלה משמשים את מורנטוואר בע"מ גם למתן תוכן ופרסום מותאמים אישית ללקוחות שהתנהגותם מעידה על כך שהם מתעניינים בנושא מסוים. שירותים מסוימים של מורנטוואר בע"מ, מחייבים יצירת כינוי חברתי, שהוא השם בו תוצג בפני אחרים במקומות ציבוריים אלה. תוכל לבחור כינוי חברתי אחר בכל עת. נא זכור שאם אתה חושף מידע אישי ב- מורנטוואר בע"מ Chats‏, מורנטוואר בע"מ Groups או בפורומים מקוונים ציבוריים אחרים, מידע זה עשוי להיאסף ולהימצא בשימוש על-ידי אחרים. מורנטוואר בע"מ מזהירה אותך שלא למסור לזרים ברשת מידע אישי, בו הם עלולים להשתמש למטרות לא חוקיות או לגרימת נזק.

מורנטוואר בע"מ ממליצה לך לעיין בהצהרות הפרטיות של אתרי האינטרנט שאליהם אתה בוחר לעבור מתוך מורנטוואר בע"מ, כדי שתבין כיצד אתרים אלה אוספים מידע אודותיך, משתמשים בו ומשתפים אותו עם גורמים אחרים. Microsoft

השימוש במידע האישי שלך

מורנטוואר בע"מ ושותפי השירות התפעוליים שלה אוספים את המידע האישי שלך ומשתמשים בו כדי לתפעל את מורנטוואר בע"מ ולספק את השירותים שביקשת. מורנטוואר בע"מ אינה עושה שימוש במידע אישי רגיש, כגון מוצא, דת או השתייכות פוליטית, ואינה חושפת מידע זה, ללא הסכמתך המפורשת.

מורנטוואר בע"מ עושה שימוש במידע האישי שלך גם כדי לדווח לך על מוצרים או שירותים אחרים של ושל החברות המסונפות אליה. מורנטוואר בע"מ עשויה אף לפנות אליך באמצעות סקרים כדי לבדוק את דעותיך לגבי השירותים הקיימים או לגבי שירותים חדשים פוטנציאליים שיוצעו.

מורנטוואר בע"מ אינה מוכרת, משכירה או מחכירה את רשימות הלקוחות שלה לגורם חיצוני כלשהו. מדי פעם מורנטוואר בע"מ עשויה לפנות אליך בשם שותפים עסקיים חיצוניים לגבי הצעה ספציפית העשויה לעניין אותך. במקרים אלה, המידע האישי שלך (כתובת דואר אלקטרוני, שם, כתובת, מספר טלפון) אינו מועבר לגורם החיצוני. שירותים מסוימים של מורנטוואר בע"מ עשויים להיות התוצאה של שיתוף פעולה עם חברות אחרות ולהיות מוצעים בשיתוף עימן. אם תירשם לקבלת שירותים כאלה או תעשה שימוש בהם, הן מורנטוואר בע"מ והן החברה האחרת עשויות לקבל מידע שנאסף עם השירותים המשותפים. במקרים כאלה, יסופקו הצהרת פרטיות משולבת או קישור להצהרת הפרטיות של החברה האחרת, עם מידע אודות האופן בו תעשה החברה האחרת שימוש במידע ואודות האופן בו תוכל ליצור קשר עימה לגבי בקשות לגישה אל המידע או לגבי שאלות אחרות.

מדי פעם אנו שוכרים חברות אחרות כדי שיספקו שירותים מוגבלים מטעמנו, כגון טיפול בעיבוד ובהעברה של הודעות דואר, מתן תמיכה ללקוחות, עיבוד של טרנזקציות או ביצוע ניתוח סטטיסטי של השירותים שלנו. אנו נספק לחברות אלה רק את המידע האישי הדרוש להן כדי לספק את השירות. החברות נדרשות לשמור על הסודיות של המידע שלך והן מנועות מלהשתמש במידע זה לכל מטרה אחרת.

מורנטוואר בע"מ עשויה לגשת אל ו/או לחשוף את המידע האישי שלך אם תידרש לעשות זאת לפי חוק או מתוך אמונה בתום לב שפעולה זו חיונית כדי: (א) לציית לצו החוק או לציית לתהליכים משפטיים הנוגעים למורנטוואר בע"מ או לאתר; (ב) להגן על הזכויות או הקניין של ג'נופדיה, כולל משפחת אתרי האינטרנט של מורנטוואר בע"מ; או (ג) לפעול בנסיבות דחופות כדי להגן על הביטחון האישי של משתמשי שירותי מורנטוואר בע"מ או של הציבור.

ניתן לבצע אחסון ועיבוד של מידע אישי שנאסף באתר זה בארצות הברית או בכל מדינה אחרת שבה מורנטוואר בע"מ או נציגיה, סניפיה או סוכניה מחזיקים מתקנים, ועל-ידי השימוש באתר זה, אתה מעניק את הסכמתך להעברה כזו של מידע אל מחוץ למדינתך. מורנטוואר בע"מ פועלת על פי מדיניות Safe Harbor Framework כפי שנקבעה על-ידי משרד המסחר של ארצות הברית בנוגע לאיסוף, שימוש ושמירה של נתונים המגיעים מן האיחוד האירופי.

אבטחת המידע האישי שלך

מורנטוואר בע"מ מחויבת להגנה על אבטחת המידע האישי שלך. אנו משתמשים במגוון של הליכים וטכנולוגיות אבטחה המסייעים להגנה על המידע האישי שלך מפני גישה, שימוש או חשיפה ללא הרשאה. לדוגמה, אנו מאחסנים את המידע האישי שאתה מספק במערכות מחשב עם גישה מוגבלת, הנמצאות במתקנים מבוקרים.

אכיפה של הצהרת פרטיות זו

אם יש לך שאלות בנוגע להצהרה זו, עליך לפנות אל מורנטוואר בע"מ באמצעות דואר אלקטרוני.

שינויים בהצהרה זו

מורנטוואר בע"מ תעדכן את הצהרת הפרטיות מדי פעם בהתאם למשוב מהחברה ומהלקוחות. כאשר מורנטוואר בע"מ תציב שינויים בהצהרה זו, תוצג המילה "עודכן" בסמוך לקישור אל הצהרת הפרטיות בדף הראשי של מורנטוואר בע"מ. אם יבוצעו שינויים משמעותיים בהצהרה זו או באופן שבו מורנטוואר בע"מ תעשה שימוש במידע האישי שלך, מורנטוואר בע"מ תפרסם שינויים כאלה באופן בולט לפני שתיישם את השינוי. מורנטוואר בע"מ מזמינה אותך לעיין בהצהרה זו מדי פעם כדי לראות כיצד מורנטוואר בע"מ מגנה על המידע שלך.

שגיאות ביצועים קריטיות

ייתכן שתראה מדי פעם הודעה המדווחת על שגיאת ביצועים קריטית בג'נופדיה של מורנטוואר בע"מ - הודעה זו תבקש ממך לשלוח נתונים למורנטוואר בע"מ. אם תסכים לכך, מורנטוואר בע"מ יאספו וישלחו באופן אוטומטי את הנתונים הדרושים כדי לסייע למורנטוואר בע"מ לקבוע מה גרם לשגיאה. לפני שתבחר לשלוח את הנתונים למורנטוואר בע"מ, תוכל לעיין בנתונים. אם תבחר לשלוח את הנתונים, במקרים מסוימים ייתכן שיישלח למורנטוואר בע"מ גם מידע אישי שלך.

[עריכה] מידע ליצירת קשר

מורנטוואר בע"מ שמחה לקבל את הערותיך לגבי הצהרת פרטיות זו. אם אתה סבור כי מורנטוואר בע"מ לא פעלה בהתאם להצהרה זו, נא פנה אל מורנטוואר בע"מ בטלפון, בדואר אלקטרוני או בדואר רגיל.

כתובת: מורנטוואר בע"מ, רח' התאנה 4, נווה עוז, פ"ת.


נתונים טכניים:

- האתר מותאם לצפייה ברזולוציה 600X800 ומעלה בדפדפני אינטרנט אקספלורר 4 והלאה בלבד.

כלים אישיים
אודות העורך
פרופ' מוטי שוחט
- מנהל מכון גנטי במרכז רפואי רבין ושניידר
- פרופסור לרפואת ילדים וגנטיקה רפואית באונ' ת"א
- מומחה ברפואת ילדים במרכז רפואי שניידר
- התמחה בגנטיקה רפואית בסידרס-סיני בלוס אנג'לס
- סיים בהצטיינות לימודי רפואה בביה"ס לרפואה באוניברסיטת ת"א

ניתן לקבל מידע נוסף אודות ייעוץ גנטי ובדיקות גנטיות
מרפאת פרופ׳ מוטי שוחט - בדיקות גנטיות
- אנו מציעים מגוון בדיקות גנטיות לכל שלבי החיים
- בדיקות סקר מורחב לפני ובתחילת הריון
- בדיקות גנים הקושרים בסיכון לסרטן
- בדיקות גנים הקשורים במחלות של גיל הילדות (אפילפסיה, מחלות שלד)
- ליווי צמוד של פרופ' שוחט במתן התוצאות וייעוץ ללא עלות במקרה של ממצא

כניסה לאתר הבדיקות הגנטיות